4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Széchényi Zsigmond öt műve: Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1961, Szépirodalmi. Első kiadás. Afrikai tábortüzek. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Nahar. Indiai útinapló. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1959-1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, négy kiadói papír védőborítóval, egy papír védőborító nélkül, kissé kopottas borítóval, kettő papír védőborítója szakadozott.