Keresztény remekírók. Szerkeszti Kühár Flóris. I-XVI. kötet. (hiány: 4., 13.;15.) Budapest, 1944. Szent István Társulat. Fűzött kiadói papírkötésben. Megkímélt állapotú, egységes sorozat.
Piktét Benedek (Benedict Pictet): Keresztyén erkőltsi tudomány, avagy a' szent és kegyes életnek mestersége, Első szakasz. Ford. Felső-Őri Fülep Gábor. Posonyban, 1788, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Aranyozott egészbőrkötésben, gerincén kopással
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kissé kopott, de többnyire jó állapotban.
Renan Ernő: Az evangeliumok és a második keresztény nemzedék. Fordította Salgó Ernő. A kereszténység eredetének története V. Bp., é.n., Dick Manó, XXVII+384 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
Szász Károly: Buzgóság könyve. Elmélkedések és imák protestáns nők számára. Bp., 1890, Franklin. Foltos lapokkal,díszes, kissé kopott, csatos bőrkötésben.
Molnár János: Nem mese. A hétfejű sárkányról. (A hét főbűn.) Bp., 1910 , Kármelita-Atyák Rendháza. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.