Piktét Benedek (Benedict Pictet): Keresztyén erkőltsi tudomány, avagy a' szent és kegyes életnek mestersége, Első szakasz. Ford. Felső-Őri Fülep Gábor. Posonyban, 1788, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Aranyozott egészbőrkötésben, gerincén kopással