1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db: Assisi Szent Ferenc harmadikrendjének szabály és vezérkönyve. Átdolgozta: P. Majsai Mór O.F.M. Bp., 1935, Ferences Közlöny. Ötödik, bővített kiadás. Korabeli kopottas, foltos egészvászon-kötés. P. Dr. Dám Ince O.F.M.: Ferences misszálé. Függelék a római misszáléhoz. Bp., 1941, Ferences Tartományfőnökség. Korabeli egészvászon-kötésben.