Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
Bangha Béla S.J.: Világnézeti válaszok. Korszerű vallási kérdések és ellenvetések megvilágítása Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, Korda ny. 246p. Kiadói kartonálásban
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás. Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben
Vegyes könyvtétel, 2 db: Assisi Szent Ferenc harmadikrendjének szabály és vezérkönyve. Átdolgozta: P. Majsai Mór O.F.M. Bp., 1935, Ferences Közlöny. Ötödik, bővített kiadás. Korabeli kopottas, foltos egészvászon-kötés. P. Dr. Dám Ince O.F.M.: Ferences misszálé. Függelék a római misszáléhoz. Bp., 1941, Ferences Tartományfőnökség. Korabeli egészvászon-kötésben.
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. h.n.,é.n.,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.