31481.
308. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, fémjelzett Ag jelvény csavarozható hátlappal, hátoldalon gravírozva (3,19g/0.800/~21mm) T:2 kopott aranyozás