Ausztria DN Idős, filozófus férfit ábrázoló Br plakett. Szign.: St. Schwartz (122mm) T:2 Austria ND Elderly philosopher man, Br plaque. Sign.: St. Schwartz (122mm) C:XF
Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF
Dél-Afrika 1976-1978. "50 éves Wildlife Society" jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. "Wildlife Society 50th Anniversary" hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)
Franciaország ~1900. "Nancy városa" jelzett Br emlékplakett. Szign: Ernest Bussiere (50mm) T:2,2- France ~1900. "Ville de Nancy" Br commemorative plaque. Sign.: Ernest Bussiere (50mm) C:XF,VF
Franciaország 1962. "Általános Transzatlanti Társaság" jelzett Br emlékérem. Szign.: J. H. Coeffin (52,5mm) T:2 France 1962. "Compagnie Générale Transatlantique" Br commemorative medal. Sign.: J. H. Coeffin (52,5mm) C:XF
Franciaország 1967. "Szociális Ügyek Minisztériuma - Nemzeti Nyugdíjalap" jelzett Br emlékérem (50mm) T:1- France 1967. "Ministere des Affaires Sociales - Caisse Nationale de Prevoyance" Br commemorative plaque (50mm) C:AU
Franciaország DN Marianne-t, a Francia Köztársaság allegórikus nőalakját ábrázoló aranyozott, egyoldalas Br emlékplakett. Szign.: Marcel Renard (69mm) T:2 France ND Gilt, one-sided Br commemorative medal depicting Marianne, the allegorical woman of the French Republic. Sign.: Marcel Renard (69mm) C:XF
Franciaország DN "Második artois-i csata / Első világháborús gyűjtemény 1914-1918" aranyozott Br emlékplakett. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) T:2 France ND "Bataille d'Artois / Collection Premiere Guerre Mondiale 1914-1918" gilt Br commemorative plaque. Szign.:P. M. DAMMANN (67mm) C:XF
Franciaország DN "St. Raphael Quinquina által adományozva" jelzett Br emlékplakett, "E BLIN" gyártói jelzéssel(?). Szign.: Georges Contaux (50mm) T:2,2- France ND "Offert par St. Raphael Quinquina" Br commemorative plaque, with "E BLIN" makers mark(?). Sign.: Georges Contaux (50mm C:XF,VF
Franciaország DN "Bouches-du-Rhone Általános Tanácsa" jelzett Br emlékplakett. Szign.: Édouard Fraisse (50mm) T:2,2- France ND "Le Conseil Général des Bouches-du-Rhone" Br commemorative plaque. Sign.: Édouard Fraisse (50mm) C:XF,VF