30682.
308. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
2 000 Ft
2003. "Alpok-Adria Nemzetközi Bélyegkiállítás - Zalaegerszeg" fém emlékérem, eredeti, sérült tokban + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (33,7g/0.925) + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" Br emlékérem, eredeti tokban + 2008. "HUNFILA - 81. Bélyegnap - A reneszánsz évére" fém emlékérem, eredeti tokban + 2010. "HUNFILA - 83. Bélyegnap - Sopron Nemzetközi Bélyegkiállítás" fém emlékérem eredeti tokban T:1(PP)