30833.
308. Lezárult gyorsárverés
Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
~1900. "Szent György" jelzett Au emlékérem, jelzett Au keretben, "S:GEORGIUS EQVITVM PATRONVS / IN TEMPESTATE SECVRITAS" (br. 5,26g/0.580/26mm kerettel együtt) T:2 / ~1900. "Saint George" hallmarked Au commemorative medallion in hallmarked Au frame "S:GEORGIUS EQVITVM PATRONVS / IN TEMPESTATE SECVRITAS" (br. 5,26g/0.580/26mm with frame) C:XF