12 000 Ft
z O. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztályának munkái. 1932-33. Szerk. Varga Nándor Lajos. Bp., 1933, M. Kir. Képzőműv. Főisk. 3 sztl. lev., 23t. (ebből 8 fa-, 9 linómetszet, 6 rézkarc), 21 sztl. lev. (feliratozott hártyapapír), 1 sztl. lev. Andor Lóránd: (2 fa-, 1 linómetsz.); Ábrán Azra: (1 fa-, 1 linómetsz.); Bartha László: (1 rézkarc); Endrédy György: (1 linómetsz.); Élesdy István: (1 fa-, 1 linómetsz., 1 rézkarc); Gadányi Ferenc: (1 rézkarc); Iván Szilárd: (2 fa-, 1 linómetsz., 1 rézkarc); Koffán Károly: (1 rézkarc); Kürz János: (1 linómetsz.); László Gyula: (1 fa-, 1 linómetsz.); Metykó Gyula (1 linómetsz.); és Patay Mihály: (1 fa, 1 linómetsz., 1 rézkarc). Zsinórfűzéssel, kiadói borítóban. Hibátlan állapotban.