1937 Szegő Vilmos bőr és gépszíjgyárának árjegyzéke. Bp., Kiss Gyula és Társa Törekvés Nyomdája, 123 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Szép állapotban.
1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyó...
cca 1939-40 Meghívó Daimler-Benz AG. és Mercedes-Benz Automobil R.T. részéről a repülőkiállítással egybekötött Budapesti Nemzetközi Vásárra, ahol bemutatásra kerül a "DB 600-as ill.,602-es léghajómotor is. 4 oldalas nyomtatvány. Szép állapotban, 11x18cm
1939 Napkelet. Szerk.: Kállay Miklós. 1939. július 7. sz. Bp., Stephaneum. Papírkötés. Benne Hamvas Béla: James Joyce: Finnegan ébredése c. kritikájával és más érdekes írásokkal.