1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.
1927 A Magyar Építőművészet évfolyama tematikus számokkal. A Ferenc József jubileumi templom tervpályázata, A ciszterci rend budai főgimnáziuma és rendháza, Szende Andor kastélytervei, A szombathelyi kórház, Budapest székesfőváros kislakásépítkezése, A BESZKÁR székháza, Elemi Iskolák. Összesen 7 db. Egy kivétellel jó állapotban
1927-1940 Vegyes nyomtatvány és tankönyv tétel, összesen 4 db: A Magyar nők gyermekeinek újságja 1939 nov. 20. és 1940 június 1. Öveges Kálmán: Vezérkönyv a betűvetés ABC-s könyvhöz. Magyar fiúk nótáskönyve