Dr. Bloch Mór: A magyar és német nyelv nélkülözhetetlen kiegészítő-szótára. Magában foglaló az iodegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I-II. kötet Magyar-német, német-magyar rész. (Egybekötve.) Pest, 1946, Geibel Károly. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.