2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül a védőlap szakadt, egyébként jó állapotban.