3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Bp.,(1899),Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, benne illusztrált papírboríróval, hiányzó elülső szennylappal, festett lapélekkel.