3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+ Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+ Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt. Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.