Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaiv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500016/Voronkova-Iskolas-leszek-Forditotta-Arkos-Antal-N-Knorring-rajzaival-Bp-1954-Ifjusagi-K~II1613656
1613656
16008
309
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,24 EUR , 4,57 USD
Leírás: Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor