Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 386

15915.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15916.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

15917.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Nagy Márton: Patikás Gyurka Mókái. Vidám kis történetek azokból a régi jó időkből. Oradea-Nagyvárad, 1929, Szent László-Nyomda Rt., 160 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadásokkal a borító széleknél.
15918.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15919.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15920.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Magyarnak lenni. A hazaszeretet versei. Bp., é.n., Officina '96. Kiadói keménykötés, aranyozott lapélekkel.
15921.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta Vida Aladár. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, javított, sérült gerinccel és javított kötéssel, kopottas borítóval.
15922.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Altai Rezső: Schidlof gyakorlati módszere világnyelvek magánúton való tanlására. Az 1000 szó módszere. Német nyelv - 1-10 füzet. Bp., é.n. (cca 1910), Schenk Ferenc. Kiadói félvászon mappában, az egyik behajtón kis szakadással, jó állapotban.
15923.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

15924.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Lenkei Henrik: A szépség temploma. Pesti Hírlap Könyve 180. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
15925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Legény Elemér: Krisztushordozó. Pesti Hírlap Könyve 191. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
15926.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft