15416.
309. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-1850. Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914. Festészetünk a két világháború között. Viszaemlékezések 1920-1940.Bp.,1981-1984,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Változó állapotban, az egyik papírborító széle kissé szakadozott, egy másik papírborító kissé foltos.