Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Sérült félvászon kötésben, sérült papír védőbortóval, egyébként jó állapotban.
Vegyes könyv tétel, 13 db: Vilhelm Károly. h. n., é. n., n. n. Kartonált papírkötésben, bontatlan védőfóliában. Sport '89.+Sport '90+Sport '91+Sport '93+Sport '94.+Sport 2002+Sport 2003. Debrecen-Bp.,1989- 2003, MOB. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik kötése sérült,a többi jó állapotban. A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó áll...
Szabolcsi, Bence; Bartha, Dénes [szerk.]: Zenetudományi tanulmányok. Bartók Béla megjelenése az európai zenei életben. Liszt Ferenc hagyatéka. Budapest, 1959, Akadémiai