15551.
309. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1962, Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal,