Mika Sándor: A hűbériség és a keresztes hadjáratok. Európa lovagkora. H.n., é.n., Révai. Egészvászon kötés, címlap kis szakadással, egyébként jó állapotban.
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. I. Így kezdődött. Apis és este. V. kiadás. II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. VI. kiadás. III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. VI. kiadás. Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az I. kötet g...
Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+1+522+2 p. Kiadói félbőrkötésben, a borítók kopottasak és foltosak, de belül alapvetően jó állapotban.
Szabó Dezső és a magyar miniszterelnökök. Szerkesztette és a bevezetést írta: Gombos Gyula. Washington D.C.,1975, Occidental Press. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban. Emigráns kiadás.