Vegyes könyvtétel, első sorban görög történelem témában, 10 db: Hegyi Dolores-Kertész István-Németh György-Sarkady János: Görög történelem a kezdetektől Kr. e. 30-ig. Második, javított kiadás. Bp., 1996, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Ritoók Zsigmond-Sarkady János-Szilágyi János György: A görög kultúra aranykora. Bp.,1984, Gondolat. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon...
Szigetvári Csöbör Balázs török miniatúrái [1570]. Szakály Ferenc tanulmányával. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
A kunok emléke Magyarországon. Régészeti kiállítás Kiskunfélegyházán a Kiskun Múzeumban. 1985-1986. Szerk.: Fazekas István. Fénymásolt példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Hans Delbrück: Weltgeschichte. IV. Neuzeit Die Revolutionsperiode von 1789 bis 1852. Berlin, 1931, Detusche Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, német nyelven./ Linen-binding, with little bit damaged spine, in German language.
Biernaczky János: Frobenus-kommentárok. Megjegyzések Leo Frobenius Kulturgeschichte Afrika című műve magyar fordításához. Bp., 2002, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé használt állapotban.
Hamza D. Ákos: Harcunk a szabadságért. A "Nemzeti Ellenállás" egyik csoportjának részvétele a felszabadulási küzdelemben. Bp.,1947, Faust. Kiadói papírkötés.
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., é.n., Győző Andor. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával