Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1645809
15060
309
Books: Travelling, Local History
1995 Nagy Budapesti útmutató és címtár. 140p. 1641101
15061
309
Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint. 1659165
15062
309
Fejezetek Vál történetéből és néprajzából. Bp., 1997, Vál Önkormányzat Testülete. Kiadói papírkötés. 1659338
15063
309
Korniss Péter - Lázár István: Magyarország. Bp., 1996, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. 1660197
15064
309
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1667859
15065
309
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik, 1648946
15066
309
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben 1648973
15067
309
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000. 1613156
15068
309
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal. 1599233
15069
309
Szabóky Zsolt: Makó. Bp., 1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven. 1614892
15070
309
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált, a hátsó szennylap kijár, a Debreceni Ev. Ref. Főgymnasiumi Önképzőkör pecsétjével, Dr. Bertok Könyvkereskedés, Debrecen címkéjével. 1640367
15071
309
Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft