Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./
Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig,é.n., Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítója és a gerince kissé kopottas, a címlapja és egy térkép hiányzik, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, the front page and one map lost, in German language.
Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábláról a papír részben leszakadt.