15020.
309. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Charles Toussant-G. Langenscheidt: Brieflicher sprach- und sprech-unterricht für das selbststudium erwachsener. Methode Toussaint-Langenscheidt. Berlin, 1891, Langenscheidtsche Verlags-Buchhandlung, 4p+1-36. Brief+I-VIII Beilage+Sachsregister. 37. kiadás. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon mappa, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, foltos kartontokban, francia és német nyelven./ Linen-binding folder, in case, with little bit damage spine, the case is little bit spotty, in French and German language.