15017.
309. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Haan Lajos: Békés vármegye hajdana. I. történelmi rész. Pest, 1870, Lauffer Vilmos, VIII+327 p. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz állapotban.