Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
Endreffy János: A 450 éves Luther és a mai katholikusság. h.n., 1934, Szlovenszkói Magyar Evangélikus Szövetség, (Pozsony, Wigand K. F. Grafikai Műintézet Rt-ny.) Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Szalay István: Elméleti lélektan. Sárospatak, 1865, Forster R. a Ref. Főiskola betűivel, 100+4 p. Korabeli félvászon kötés, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, a címlap kijár, a lapok foltosak. Szalay István (1816-1878) szentesi református lelkész, filozófiai író, MTA tag munkája. Első kiadás.