Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1552248
16206
309
100
Books and Documents with low starting prices
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db: Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés. Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos... 1631505
16207
309
100
Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai. Szerk.: Ságvári Ágnes. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóval. 1628944
16208
309
100
Takáts Sándor: Bajvívó magyarok. Képek a törökvilágból. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói hiányos papír védőborítóban. 1603796
16209
309
100
Dr. Török Sándor: Magyar borkultúra. Bp., 1995, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1601417
16210
309
100
A magyar gazdaság vargabetűje. Szerk.: Barát Mária. Bp., 1994, Aula. Kiadói kartonált papírkötés. 1601156
16211
309
100
A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1618104
16212
309
100
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. 1615462
16213
309
100
Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.) 1629601
16214
309
100
Kriminalisztika. Egységes jegyzet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. 11., változatlan utánnyomás. Kiadói papírkötés, ceruzás áthúzásokkal. 1616636
16215
309
100
8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1539102
16216
309
100
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroH... 1568821
16217
309
100
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányzó gerincel, kijáró címoldallal, laza fűzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft