30506.
309. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" jelzett Ag, aranyozott Br és Br emlékérem, mindhárom eredeti tokban (az Ag érme 29,1g/0.925/42,5mm) T:PP,1-