Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1692371
10180
310
Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×27 cm 1689417
10181
310
8500
Prihoda István (1891-1965): Mulatozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm 1692684
10182
310
3800
Rákosi jelzéssel: Övcsatorna. Akvarell, papír, 37×47 cm 1626001
10183
310
8500
Regdon Irén (?-?): Férfi portréja, akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, 46,5×33 cm 1687715
10184
310
28000
Reinprecht Károly (1903-?): Pacsirta (Szinyei után). Olaj, vászon, jelzett, keretben, festék kopással, 80×60 cm 1687576
10185
310
Reinprecht Károly (1903-?): Férfi portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 41×29 cm 1628617
10186
310
8500
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gondolkodó. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm 1688634
10187
310
Rippl-Rónai József (1861-1927): Kutyák, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23,5 cm 1688637
10188
310
Rippl-Rónai József (1861-1927): Munkában, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23,5 cm 1688625
10189
310
Rónai jelzéssel: Búslakodó. Pasztell, papír, jelzett, kis szakadásokkal, 43×30 cm 1691405
10190
310
Rónai jelzéssel: Gyümölcsöt szedő, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 38,5×19,5 cm 1691594
10191
310
Róna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft