Sportkedvelők köre. Az Angol-Magyar Bank tisztviselőinek sportegylete jubiláris évkönyve 1902-1925. szerk: Gellért György és Radó Andor. Bp., 1925. Az egyesület választmánya. 118p. Számos képpel és illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben. Ritka!
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.
Das Spiel des Jahrhunderts, Ungarn-England 6:3. Budapest, 1953, Ungarisches Bulletin. Német nyelvű ismertető füzet az Aranycsapatról, számos illusztrációval, papírkötésben, jó állapotban.
Doros György: A versenysport etikai és lélektani problémái. Előszóval ellátta Kornis Gyula és a Rendőrtiszti Atlétikai Club elnöksége. Bp.,1931, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, könyvtest kissé elvált.
Dr. Gelenczei Emil: A francia védelem. Bp., 1956, Sport Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A 'Balaton-átúszás emlékére'' emlékpecséttel.