Balla Antal: Hatvan esztendő. A Magyar Hírlapírók Országos Nyugdíjintézetének Története 1881-1941. Országos Magyar Sajtókamara Könyvtára. Bp., 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas borítóval, egy kisebb hiánnyal a gerincénél, de egyébként jó állapotban.
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas gerinccel és borítóval, térkép-melléklettel.
Déri János, Dr. Gungl Ferenc, Jancsi Gyula: A Pécsi Kesztyűgyár története 1861-1976. Pécs, 1977, Pécsi Kesztyűgyár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.
A felfedezések és a reformáció kora. A világ történelme 6. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál a kötés kissé sérült, de belül jó állapotban.
A népvándorlás és keresztes háborúk kora. A világ történelme 4. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, és kis ütődésekkel, de belül jó állapotban.
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. kötet. A magyar föld. Bp., (1929), Franklin, 470+1 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, szakadt elülső előzéklappal.