Csehszlovákia 1985. 100K Ag "200 éve született Jan Holly" T:1- Czechoslovakia 1985. 100 Korun Ag "200th Anniversary - Birth of Jan Holly" C:AU Krause KM#116
Csehszlovákia 1985. 100K Ag "125 éve született Martin Kukucin" T:1- patina Czechoslovakia 1985. 100 Korun Ag "125th Anniversary - Birth of Martin Kukucin" C:AU patina Krause KM#118
Csehszlovákia 1989. 100K Ag "A megszállás és fasizmus elleni Diákszervezet 50. évfordulója" T:1- Czechoslovakia 1989. 100 Korun Ag "50th Anniversary of Student Organization Against Occupation and Fascism" C:AU Krause KM#135
Dél-Afrika 1976-1978. "50 éves Wildlife Society" jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. "Wildlife Society 50th Anniversary" hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)