110 000 Ft
284,97 EUR, 314,29 USD
cca 1880 Vállszíjas tiszti tölténytáska, fa tok piros bőr borítással, oldalán ezüst fedlappal (jelzett, mesterjeggyel SH), veretek, fedelén patent rögzítésű aranyozott osztrák császári címer, kopott bőr, 15×9 cm