Friend, David: More Reflections on The Meaning of Life. Boston-Toronto-London, 1992, Little Brown and Company. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban / linen binding, good condition
Az Érdekes Újság Könyvtárának 2 kötete:
Erdős Renée: Norina. Kabos Ede: Az eleven kulcs. Bp., én., Érdekes Újság, Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. kötet. Bp.,1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Balogh Károly: Római könyv 1-2. kötet. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal, két kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Yesudian, Selva Raja: Jóga és az európai önnevelés. Hozzá tartozik: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet: Néhány szó a mágiáról
[Bp.] 1943. Urbányi ny. 45 l. Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban jó állapotban.