Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, Uz Bence. Kolozsvár, Budapest, Erdélyi Szépmíves Céh, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. XCVIII,XCIX. kötetek: Költemények I-II. kötet. Bp.,1907, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a II. kötet gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór összes művei sorozat 6 kötete. Nemzeti kiadás. XLIX.,L.,LXIX.,LVIII.,LXXXVIII., XCV. kötetek.
Virradóra.+Föld felett és víz alatt. A véres kenyér. A szegénység útja.+Targallyak.+Még egy csokrot.+Sárga Rózsa. A kráó.+ Levente.+
Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete: IV. kötet: Emlékeimből. Összesen 7 kötet. Bp.,1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, két gerincen kis sérülésekkel
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+
Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+
Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt.
Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Göre Gábor bíró úr könyve. Ez ebbül a könyvbűl mán a hatodik eresztés. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval, kissé sérült gerinccel.