Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 566

Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet:  Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban. Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van. A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban. Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
16477.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Acsády Károly: Párizsi tánc. Dedikált! Bp., 1943. Lux. Kiadói félvászon kötésben.
16478.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
16479.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
16480.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
16481.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Budapest, é.n. [1920], Pallas, 236 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadozott, foltos, hátsó borítón ceruzás jegyzetekkel.
16482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
16483.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
16484.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
16485.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
Közel 100 darabos dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, mind dedikálva. Mind különböző. Érdemes megnézni!
16486.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból:  Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.
16487.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
16488.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft