Benedek Elek Kis Könyvtára: Mosdóssy Imre három műve: Utravaló. Egy kalap története. Az eskü. Bp., é. n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötésben, néhány lap szakadt, egyébként jó állapotban.
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Átköttöt févászon-kötés. Jó állapotban. Jedlicsák Pál (1844-1917) kanonok, egyházi író, történész magánkönyvtári (név)bejegyzésével, és bélyegzőjével.
Toma István: A hegyaljai diákok. Regény a serdültebb ifjúság számára. Bp., 1912, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, szövegközti illusztrációkkal, de egyébként jó állapotban.
Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.