Szász Károly kisebb műfordításai I. kötet. Moore T. - Heine H. - Burns R. Bp., 1872, Ráth Mór, XII+356 p. Kiadói aranyozott egészvászon díszkötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),XIX+395 p. Korabeli dúsan aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban.
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben.
Stockton, Frank R(ichard): Pomona úti levelei Euphemiához, volt feleségéhez
Forditotta Zigány Árpád Frost A. B. eredeti képeivel Bp. 1901. Franklin-Társulat. 206 l. Kiadói vaknyomásos egészvászon sorozatkötésben szennylap kijár.
Jókai-breviárium. Bp.,(1924), Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kis kopásokkal, jó állapotban.
Arany János: Őszikék. Bp., 1897, Ráth Mór,X+124 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, V+X. oldala lapjai kijárnak, a kihajtható melléklet hiányzik. Ritka!
Arany János kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kis folttal a hátsó kötéstáblán.
Dóczi Lajos: Csók. vígjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., Wodianer és Fiai. Aranyozott festett egészvászon kötés (Franklin), aranyozott lapszélek, szép állapotban.