Hangay Sándor (1888-1953): Gedichte (Versek). Leipzig, é.n., Xenian-Verlag. 1 t.+VII+1+86 p. Kiadói fűzött papírkötés, kissé foltos gerinccel, aranyozott felső lapélekkel, német nyelven, Kolozsvári Andor (1900-1982) ex libris-szével. Jó állapotban./
Paperbinding, with spotty spine, in German language.
Boros Ferenc, Szabó Mihály: Antologia della letteratura italiana. (Dal duecento alla fine del settecento.) Olasz irodalmi olvasókönyv. (A XIII. századtól a XVIII. század végéig. Bp.,1942, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
Zlinszky Aladár: Stilisztika. A középiskolák IV. osztálya számára. Átdolgozta: Pintér Jenő. Bp.,1930, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Poétika. A felső kereskedelmi iskolák számára. Szerk.: Riedl Frigyes. Átdolgozta: Pintér Jenő. A felső kereskedelmi iskolák legújabb tanítástervéhez alkalmazta: Gálos Rezső. Bp., 1927, Franklin. Korabeli átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.