Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet:
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés.
Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.
A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak.
A Kátsa. A címképnél az oldal javított.
Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.
Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.
Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Kozma Andor: Szatírák. Bp., 1898, Athenaeum, 4+238 p. Egyetlen kiadás. Kiadói, festett, díszes, aranyozott dombornyomásos, Gottermayer egészvászon díszkötésben, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, körül festett lapszélekkel, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, szennylap hiányzik, fűzés kissé laza
Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.