Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Omár Kháyyám: Rubáiyát. Szabó Lőrinc fordítása. Bp., [1943], Új Idők Irodalmi Intézet. 664. Számozott példány! Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr és selyem amatőr kötés, aranyozott lapélekkel, kézzel rajzolt, díszes címlappal, kopottas selyem tokban, néhol foltos lapokkal.
Karinthy Frigyes: Még mindig így írtok ti. Kosztolányi Dezső előszavával. (Bp., 1934), Nyugat,(Viktória-ny.),192 p. Átkötött modern félvászon-kötés, a címlaptól a 11. oldalig a lapok javítottak.
Kosztolányi Dezső: Erős várunk, a nyelv. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei I. kötet. Bp.,(1940), Nyugat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.