4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.