2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.