2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Molnár Samu: Latin stílus gyakorlatok magyar és latin nyelven. Iskolai és magánhasználatra. Székesfehérvár, 1902, Debreczenyi Gyula. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel, Szira Béla (1890-1961) író, gimnáziumi tanár ex libris-szével. A szerző, Dr. Molnár Samu (1862-1930) dedikációjával Szira Bélának.