3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben, a címlap részben szakadt.. Számozott (1227.) példány!