16477.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet: Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban. Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borÃtó elvált a gerinctÅ‘l, de a könyvtest egyben van. A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban. Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.