1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp.,[1895], Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat, (Globus-ny.)104+8 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, 16-17. oldalnál laza, kissé sérült fűzéssel.