16392.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
PetÅ‘fi Sándor összes költeményei. Harmadik népies kiadás egy kötetben. Millenniumi kiadás. Bp.,é.n, Athenaeum, 788 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, némileg sérült gerinccel, kissé foltos gerinccel és borÃtóval.